(+48) 690 999 118

Skontakuj się z nami!

Wypełnij poniższy formularz:

Wiadomość:

Twoja wiadomość została pomyślnie wysłana. Zamknij

Ubezpieczenie podróży

Kwota ubezpieczenia: PLN

Dane kontaktowe:

Szczegóły podróży:

Formularz został poprawnie wysłany. Zamknij

Ubezpieczenie pojazdu

Dane osobowe:

Dane pojazdu:

Formularz został poprawnie wysłany. Zamknij

Ubezpieczenie na życie

Kwota ubezpieczenia: PLN

Dane kontaktowe:

Formularz został poprawnie wysłany. Zamknij

Ubezpieczenie majątku

Szczegóły majątku:

Dane osobowe:

Formularz został poprawnie wysłany. Zamknij

Ubezpieczenia i finanse to moja pasja. Licencjat obroniony pracą na temat skłonności Polaków do ubezpieczania się na życie, magister zakończony pracą o państwowych i prywatnych systemach emerytalnych. Absolwent dwóch kierunków studiów podyplomowych - z doradztwa finansowego oraz finansów i rachunkowości. Pracę doradcy ubezpieczeniowego w Avivie rozpocząłem w 2008 r., obecnie na stanowisku Dyrektora Placówki Partnerskiej. Traktuję ją jako ciągłe wyzwania i nieustanny rozwój. Jestem członkiem Golden Platinum Club, posiadam tytuł Biegłego Specjalisty ds. Ubezpieczeń i Inwestycji, a także wiele certyfikatów m.in. Eksperta ds. Planowania Spadkowego. Jestem członkiem międzynarodowego stowarzyszenia Million Dollar Round Table, gremium zrzeszającego najlepszych doradców finansowych na świecie. Również mentorem w programie MDRT przygotowującym doradców z całej Polski wejść na najwyższy poziom. Laureat wielu konkursów, prelegent na eventach ekonomicznych i finansowych, nagradzany również za granicą np. w kategorii Best Client Service podczas Global Winners Club 2016 w Monachium. Autor bloga DORADCA XXI WIEKU (www.kfps.pl/blog).

Certyfikowany Doradca Finansowy - EFG®, EFC®, MDRT®
2018

Członkostwo (3) w MDRT, nr 1 w dwóch z trzech rankingów MDRT w PL, najlepszy Agent Ubezpieczeniowy w Polsce - ubezpieczenia na życie, mentor w programie „Mentoring regionalny MDRT 2018” - prowadzenie i szkolenie ogólnopolskiej grupy aspirantów, członkostwo w Golden Platinum Club w firmie Aviva.

2017

Członkostwo (2) w MDRT, uczestnik Kongresu Million Dollar Round Table w Orlando (USA), Najlepszy agent ubezpieczeniowy w Polsce - ubezpieczenia na życie, mentor w programie MDRT na start - prowadzenie i szkolenie ogólnopolskiej grupy aspirantów, członkostwo w Golden Platinum Club w firmie Aviva, Nr 1 Dyrektor Placówki Partnerskiej Aviva, uczestnik Global Winners Club w Londynie, członek zarządu Związku Przedsiębiorców Pomorza Zachodniego LEWIATAN w randze wiceprezesa.

2016

Członkostwo (1) w MDRT, uczestnik Kongresu Million Dollar Round Table w Vancouver (Kanada), członkostwo w Golden Platinum Club w firmie Aviva, laureat Polish National Sales Awards - najlepszy Agent Ubezpieczeniowy w Polsce oraz wyróżnienie w kategorii Super Sprzedawca Roku, nagroda Best Client Service podczas Global Winners Club w Monachium, ekspert ds. ubezpieczeń i finansów osobistych w Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego LEWIATAN.

2015

Uczestnik Kongresu Million Dollar Round Table w Nowym Orleanie (USA), elitarnego stowarzyszenia doradców finansowych i ubezpieczeniowych skupiającego tylko najlepszych specjalistów z całego świata. Członkowie organizacji pochodzą z 76 krajów i reprezentują ponad 450 firm, Najlepszy Agent Ubezpieczeniowy w zachodniej Polsce - ubezpieczenia na życie!

2014

Członkostwo w Golden Premium Club w firmie Aviva

2013

Uzyskanie tytułu Biegły Specjalista ds. Ubezpieczeń i Inwestycji

2012

Ukończenie Europejskiej Akademii Planowania Finansowego oraz uzyskanie tytułu European Financial Consultant, najwyższego certyfikatu dotyczącego doradztwa finansowego w Polsce

2011

Uzyskanie tytułu European Financial Guide

2010

Uzyskanie tytułu Ekspert ds. Planowania Spadkowego

Media o mnie

Informacje kontaktowe

Kancelaria Finansowa
Paweł Skotnicki

ul. Szeroka 48/2
71-211 Szczecin

Szczegóły kontaktu

E-mail:
biuro@kfps.pl

(+48) 690 999 118

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek - Czwartek 9:00 - 17:00
Piątek 8:00 - 16:00

KUPON NA AUDYT 300 zł