Członkostwo w Mdrt

Million Dollar Round Table® – elitarne, międzynarodowe stowarzyszenie, zrzeszające tylko najlepszych na świecie doradców finansowych i agentów ubezpieczeniowych. Członkowie MDRT to gwarancja jakości, najwyższych standardów oraz etyki.

CZŁONKOSTWO W LATACH:

historia mdrt

W 1927 roku, w Stanach Zjednoczonych, 32 niezwykłych doradców ubezpieczeniowych zamarzyło o międzynarodowym forum wymiany doświadczeń, standardów profesjonalnej sprzedaży i obsługi ubezpieczeń na życie. Wierzyli, że ich własny wzrost będzie rezultatem wymiany doświadczeń. Wyznawali zasadę „aby coś otrzymać najpierw musisz dać”.

Efektem tych marzeń był Million Dollar Round Table – międzynarodowa już dzisiaj organizacja zrzeszająca elitę agentów ubezpieczeń na życie. Pierwszym prezesem został Paul F. Clark z towarzystwa John Hancock (działającego do dzisiaj). Każdego kolejnego roku prezesurę obejmuje inny spośród członków organizacji.
Wtedy to było coś przełomowego, bo na szeroką skalę nie działały żadne towarzystwa networkingowe, których celem było rozwijanie się, większa wiedza i poszerzone horyzonty. Ówcześni członkowie MDRT wychodzili z założenia, że jeżeli jeden z nich ma dobry pomysł, a drugi ma inny pomysł, to każdy z nich ma po jednym pomyśle. Jednak jeżeli wymienią się tymi pomysłami to każdy z nich będzie miał po dwa pomysły. Genialne w swojej prostocie.

Aby zostać członkiem MDRT w 1927 należało pozyskać ubezpieczenia na życie na sumę ubezpieczenia przekraczającą 1 mln dolarów. Dzisiejsze kryteria przynależności też są bardzo wyśrubowane i poziom ten osiąga zaledwie kilkadziesiąt osób w naszym kraju.
Obecnie MDRT jest międzynarodową, niezależną organizacją skupiającą ponad 40 tysięcy najlepszych specjalistów w zakresie ubezpieczeń na życie i długoterminowych oszczędności z 76 krajów świata. To mniej niż 1% spośród wszystkich agentów ubezpieczeniowych – prawdziwa elita. W Polsce osób zajmujących się ubezpieczeniami jest ponad 50 tysięcy, a członków MDRT mniej, niż 50. To oznacza, że u nas jest mniej ta liczba stanowi mniej, niż promil.

Członkostwo w MDRT to prawdziwy krok milowy w karierze każdego agenta ubezpieczeniowego. Potwierdzenie doskonałej wiedzy, profesjonalnej obsługi klientów, poziomu doradztwa finansowego i rewelacyjnych wyników sprzedaży. Znaczek MDRT w klapie marynarki – insygnia przynależności do elitarnego grona – jest potwierdzeniem najwyższego mistrzostwa w sprzedaży ubezpieczeń na życie i długoterminowych oszczędności. Członkostwo w MDRT uzyskuje się na jeden rok. W kolejnym trzeba ponownie spełnić wymogi.

zostań członkiem mdrt

rekomendacje mdrt

Klasyfikując Pawła musimy używać trochę innych rankingów, niż w przypadku innych Agentów. Nie możemy opierać się na wynikach tylko tutaj w Polsce, ponieważ poziom jego wiedzy, umiejętności, analizy potrzeb Klienta, doradztwa jest na poziomie ścisłej elity światowej. I faktycznie jego coroczne wyniki to potwierdzają. Miałem przyjemność w maleńkim procencie go szkolić, miałem przyjemność szkolić razem z nim, a teraz mam przyjemność się od niego uczyć.

Ryszard Zawadzki, Dyrektor PP Aviva, dożywotni członek MDRT®

Znam Pawła od kilku lat i jest jednym z niewielu, którzy zawsze osiągają to, co sobie założyli, a im większy cel obiera, tym więcej zaangażowania wkłada w swoją pracę. Ma ogromne doświadczenie i zawsze interesującą historię do opowiedzenia.

Piotr Beczek, Członek rady nadzorczej KPZPiP LEWIATAN, dożywotni członek MDRT®

Paweł jest jednym z tych profesjonalistów, którzy osiągnęli największy sukces w swojej branży, co już jest najlepszą rekomendacją jego osoby, ale fakt, że chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem ze swoimi kolegami z branży, jest jeszcze lepszą rekomendacją.

Grzegorz Dymski, Unum, dożywotni członek MDRT®

Współpracuję z Pawłem Skotnickim od 5 lat w zakresie obsługi i doradztwa biznesowego Przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Rekomenduję Pawła jako rzetelnego i profesjonalnego partnera biznesowego oraz jako zaangażowanego, z wysokim poziomem wiedzy i kompetencji doradcę ubezpieczeniowego. Paweł do tego jest wspaniałym człowiekiem i życzliwym kolegą.

Ewa Pędzich, Kancelaria Consultingowa Victoria, członek MDRT®

Miałam przyjemność pracować z Pawłem przy wielu projektach i korzystałam z jego wiedzy dotyczącej branży ubezpieczeniowej. Uważam, że Paweł jest bardzo profesjonalny w relacjach ze swoimi klientami, kolegami z branży oraz ze swoimi pracownikami. Prowadzi swoją kancelarię wraz z osobami, które podzielają jego kulturę dbania o potrzeby klienta.

Agnieszka Pytyś, Dyrektor PP Aviva, członek MDRT®

Paweł należy do grona tych agentów, którzy inspirują i motywują do stania się jeszcze lepszym. Jeden z najlepszych w Polsce, nie tylko w pracy z klientem, ale również w budowaniu spójnego wizerunku. Jest liderem, za którym chcę podążać!

Katarzyna Pilczuk, Prudential, autorka książki „Zostań doradcą, nie sprzedawcą”, członek MDRT®

UBEZPIECZENIA I FINANSE

UBEZPIECZENIE MARYNARZA

NIERUCHOMOŚCI I PODATKI

SUKCESJA I PRAWO

darmowe ebooki pobierz

Cykl autorskich ebooków będzie składał się z 5 publikacji, które będą mogli Państwo pobrać na mojej stronie bezpłatnie. Zapraszam do śledzenia oraz lektury.