Paweł f. Skotnicki

Certyfikowany Doradca Finansowy – EFG®, EFC®, MDRT®

Paweł f. Skotnicki

Ubezpieczenia i finanse to moja pasja. Licencjat obroniony pracą na temat skłonności Polaków do ubezpieczania się na życie, magister zakończony pracą o państwowych i prywatnych systemach emerytalnych. Absolwent dwóch kierunków studiów podyplomowych – z doradztwa finansowego oraz finansów i rachunkowości.

Pracę doradcy ubezpieczeniowego w Avivie rozpocząłem w 2008 r., obecnie na stanowisku Dyrektora Placówki Partnerskiej. Traktuję ją jako ciągłe wyzwania i nieustanny rozwój. Jestem członkiem Golden Platinum Club, posiadam tytuł Biegłego Specjalisty ds. Ubezpieczeń i Inwestycji, a także wiele certyfikatów m.in. Eksperta ds. Planowania Spadkowego.

Jestem członkiem międzynarodowego stowarzyszenia Million Dollar Round Table, gremium zrzeszającego najlepszych doradców finansowych na świecie. Również mentorem w programie MDRT przygotowującym doradców z całej Polski wejść na najwyższy poziom. Laureat wielu konkursów, prelegent na eventach ekonomicznych i finansowych, nagradzany również za granicą np. w kategorii Best Client Service podczas Global Winners Club 2016 w Monachium. Autor bloga DORADCA XXI WIEKU. Autor tekstów w Gazecie Ubezpieczeniowej.

2020

Piąte członkostwo w MDRT, mentor oficjalnego mentoringu MDRT w Aviva, mentor dwóch ogólnopolskich grup aspirantów, członkostwo w Golden Platinum Club w firmie Aviva.

2019

Czwarte członkostwo w MDRT, uczestnik Kongresu Million Dollar Round Table w Miami (USA), członkostwo w Golden Platinum Club w firmie Aviva, mentor pięciu ogólnopolskich grup aspirantów, wyłączny dystrybutor pierwszego, kompleksowego ubezpieczenia dla marynarzy w Polsce.

2018

Trzecie członkostwo w MDRT, uczestnik spotkania MDRT Aviva w Czarnogórze, nr 1 w dwóch z trzech rankingów MDRT w PL, najlepszy Agent Ubezpieczeniowy w Polsce – ubezpieczenia na życie, mentor w programie „Mentoring regionalny MDRT 2018” – prowadzenie i szkolenie ogólnopolskiej grupy aspirantów, członkostwo w Golden Platinum Club w firmie Aviva.

2017

Drugie członkostwo w MDRT, uczestnik Kongresu Million Dollar Round Table w Orlando (USA), Najlepszy agent ubezpieczeniowy w Polsce – ubezpieczenia na życie, mentor w programie MDRT na start – prowadzenie i szkolenie ogólnopolskiej grupy aspirantów, członkostwo w Golden Platinum Club w firmie Aviva, Nr 1 Dyrektor Placówki Partnerskiej Aviva, uczestnik Global Winners Club w Londynie, członek zarządu Związku Przedsiębiorców Pomorza Zachodniego LEWIATAN w randze wiceprezesa.

2016

Pierwsze historyczne członkostwo w MDRT, uczestnik Kongresu Million Dollar Round Table w Vancouver (Kanada), członkostwo w Golden Platinum Club w firmie Aviva, laureat Polish National Sales Awards – najlepszy Agent Ubezpieczeniowy w Polsce oraz wyróżnienie w kategorii Super Sprzedawca Roku, nagroda Best Client Service podczas Global Winners Club w Monachium, ekspert ds. ubezpieczeń i finansów osobistych w Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego LEWIATAN.

2015

Uczestnik Kongresu Million Dollar Round Table w Nowym Orleanie (USA), elitarnego stowarzyszenia doradców finansowych i ubezpieczeniowych skupiającego tylko najlepszych specjalistów z całego świata. Członkowie organizacji pochodzą z 76 krajów i reprezentują ponad 450 firm, Najlepszy Agent Ubezpieczeniowy w zachodniej Polsce – ubezpieczenia na życie!

UBEZPIECZENIA I FINANSE

UBEZPIECZENIE MARYNARZA

NIERUCHOMOŚCI I PODATKI

SUKCESJA I PRAWO

media o mnie

Kancelaria finansowa
Paweł Skotnicki

Kontakt

+48 690 999 118

biuro@kfps.pl

SIEDZIBA

Szeroka 48/2,
71-211 Szczecin

Skontaktuj się ze mną