Sukcesja i prawo

Sukcesja – planowanie spadkowe
ŚMIERĆ jest wielką TRAGEDIĄ dla bliskich. Niemal zawsze jest też ZASKOCZENIEM. Niestety poza żalem i tęsknotą za zmarłym, niesie też KONSEKWENCJE prawne i finansowe. Te pierwsze pojawiają się od razu, te drugie chwilę później.

USTAWODAWCA NAPISAŁ SWÓJ SCENARIUSZ i rozporządził Twoim majątkiem w razie Twojej śmierci. W kodeksie cywilnym w dziale czwartym pod tytułem spadki jest opisany proces dziedziczenia ustawowego. Ma on wiele konsekwencji. Przykładowo po Twojej żonie mogą dziedziczyć jej rodzice, co w praktyce może oznaczać dla Ciebie potencjalnych, nowych lokatorów po jej śmierci. Lub dogadanie się i spłatę ich udziału. Problemem może być również brak możliwości zarządzania majątkiem, bo został odziedziczony częściowo przez niepełnoletnie dzieci. Tu JESTEŚ NA ŁASCE sądu rodzinnego.

Naszą rolą jest POMOC W NAPISANIU TWOJEGO PLANU, zawarcie go w testamencie i zabezpieczenie wszystkich spłat w odpowiedniej polisie ubezpieczeniowej, dzięki czemu zarządzanie majątkiem będzie bezproblemowe, ewentualne podatki będą opłacone i wszystkie spłaty dokonane.

Jeżeli masz jakikolwiek pomysł związany z finansami, skontaktuj się z nami. Pomożemy.

Nasz zespół to kilkanaście osób związanych z rynkiem usług finansowych i prawnych. Mamy mistrzów od ubezpieczeń. Współpracujemy ze specjalistami od kredytów, leasingów i innego finansowania. Mamy doradcę podatkowego i księgowość z prawdziwego zdarzenia. Poza tym notariusza, radcę prawnego, adwokata i komornika. Kilku dostawców perełek inwestycyjnych w postaci nieruchomości przygotowanych do maksymalizowania zysków z najmu oraz chętnych do wynajęcia tychże. Współpracujemy z zarządcami nieruchomości, pośrednikami i rzeczoznawcami. Mamy mistrzowską ekipę od każdego milimetra działalności finansowo-prawnej.

Prawo
Wiemy, że już sam znak paragrafu wygląda dla niektórych jak narzędzie tortur. Dlatego zajmiemy się dla Ciebie najważniejszymi sprawami życia codziennego.

Bardzo ważnym punktem naszego doradztwa jest prawo spadkowe i wszystko co się w tym zawiera, czyli:
– Sprawdzenie sytuacji prawnej w razie śmierci;
– Sporządzenie testamentu;
– Wyliczenie zachowków i innych spłat;
– Reprezentacja w sądowych postępowaniach spadkowych;
– Sprawy związane z długami spadkowymi;

Zrobimy porządek z Twoim kredytem frankowym oraz polisolokatą. Mamy wysoką skuteczność w odzyskiwaniu Twoich pieniędzy i sukcesy w postaci pozytywnych wyroków sądów w tych sprawach.

Poza tym analizujemy umowy kupna/sprzedaży nieruchomości, umowy kredytów, pożyczek i leasingów, prowadzimy sprawy rozwodowe, rodzinne oraz podziały majątków.

Każdy ma prawo do szczęścia, ale nie każdy ma szczęście do prawa. My Ci pomożemy.

UBEZPIECZENIA I FINANSE

UBEZPIECZENIE MARYNARZA

NIERUCHOMOŚCI I PODATKI

darmowe ebooki pobierz

Cykl autorskich ebooków będzie składał się z 5 publikacji, które będą mogli Państwo pobrać na mojej stronie bezpłatnie. Zapraszam do śledzenia oraz lektury.