ubezpieczenia i finanse

Ubezpieczenie pełne
To jest nasze FLAGOWE ROZWIĄZANIE. Umowa działa DWUTOROWO. Z jednej strony, gdy coś Ci się stanie, ULEGNIESZ WYPADKOWI lub się ROZCHORUJESZ, Twoje zarobki mogą się obniżyć. Nawet jeżeli nie od razu, to w dłuższym terminie już z całą pewnością. Twoje koszty życia pozostaną jednak na tym samym poziomie. Dalej trzeba będzie płacić czynsz, rachunki, robić zakupy spożywcze, płacić raty kredytów i utrzymywać siebie oraz rodzinę. Odpowiedzią na tę część jest DOBRZE POLICZONE ODSZKODOWANIE, które uzupełnia tę lukę.
Z drugiej strony, żeby wrócić do stanu sprzed wypadku musisz wyleczyć się i zrehabilitować, aby z powrotem móc zarabiać pieniądze. Jeżeli chcesz to zrobić szybko i na odpowiednim poziomie to nie będziesz korzystać z usług NFZ. Będziesz się leczyć prywatnie, co niemało kosztuje. Ta część naszej umowy POKRYWA KOSZTY związane z wizytami u lekarzy, badaniami, zabiegami i operacjami, apteką, sprzętem rehabilitacyjnym i prywatną rehabilitacją. Bez półrocznych kolejek, najnowszymi metodami. Zawieramy tu również konsultacje i leczenie poważnych chorób w renomowanych klinikach zagranicznych.

W przypadku ŚMIERCI wypłacamy wskazanej osobie, osobom lub instytucji ODSZKODOWANIE, które ma pokryć koszty sprawy spadkowej, spłatę kredytów i innych długów oraz comiesięczne wydatki, na odpowiednim poziomie, przez odpowiedni czas.

Brak ograniczeń odpowiedzialności na koronawirusa.

Audyt ubezpieczeniowy
Usługa to PEŁNY PRZEGLĄD posiadanych umów ubezpieczeniowych i produktów ubezpieczeniowo-inwestycyjnych, dogłębne badanie ogólnych warunków tych ubezpieczeń oraz sprawdzenie, jak te umowy przystają do dzisiejszych oczekiwań i planów Klienta oraz standardów rynkowych.

Często mamy do czynienia z sytuacją, że kupujemy ubezpieczenie, płacimy składki, a po 10 latach nie pamiętamy, po co ono było – czy to miało być zabezpieczenie w razie śmierci czy raczej oszczędzanie. Co więcej, dzisiaj mamy zupełnie inne oczekiwania, nowy zawód, zmieniony stan cywilny i wyższy status majątkowy. Człowiek się zmieniał, a umowa nie szła jego śladem. Nie ma nawyku aktualizowania umów ubezpieczeniowych. Zwykle raz kupione trwa przez lata na tych samych warunkach, a w większości przypadków można je poprawić – lepiej DOSTOSOWAĆ DO POTRZEB, a często również OBNIŻYĆ KOSZTY.

Większość ludzi płaci za swoje ubezpieczenia więcej, niż są one warte. Mimo przepłacania, nieaktualizowane plany mogą spowodować wypłaty świadczeń totalnie nieadekwatne do potrzeb. Przykładowo, odszkodowanie za nowotwór w kwocie 15 tysięcy złotych, gdy na leczenie potrzebne jest 10 razy więcej. Albo suma ubezpieczenia z tytułu śmierci na wartość pięcioletniego Opla, która nie wystarczy nawet na spłacenie kredytów. W wielu przypadkach, jako uposażony w razie śmierci, wskazany jest na przykład były mąż albo już nieżyjący członek rodziny.
Komu dedykujemy audyt? KAŻDEMU KTO POSIADA UBEZPIECZENIE, szczególnie osobom, które zawierały je kilka lat temu. Niezbędna jest pogłębiona analiza finansowa oraz uzyskanie rekomendacji. Konstruujemy plan rozpisany na lata, przy użyciu instrumentów prawnych oraz finansowych. Raz w roku powinno się ten plan analizować, aby zawsze mieć gwarancję adekwatności zakresu umów do swoich potrzeb i dostosowania się cenowo do standardów rynkowych.

 

Prywatna, powypadkowa służba zdrowia
W RAZIE WYPADKU nie musisz się zastanawiać czy jest to coś poważnego. Zamiast próbować przeleżeć bolące kolano w łóżku, w ramach tego produktu możesz to po prostu sprawdzić. Bez znaczenia czy jest to zerwany paznokieć, złamany palec, zwichnięty nadgarstek, naciągnięte więzadła czy jakiekolwiek inne zdarzenie. Jeżeli stało się to nagle, przyczyna była zewnętrzna i działo się to niezależnie od Twojej woli i zdrowia, wówczas nasze ubezpieczenie się uruchamia.

Nie martwisz się ŻADNYMI KOSZTAMI w związku z WIZYTĄ u ortopedy, chirurga czy innej potrzebnej specjalizacji. Na koszt ubezpieczyciela robisz wszystkie niezbędne BADANIA, jak rentgen, USG, rezonans magnetyczny czy tomografię. Jeżeli okaże się, że wymagany jest ZABIEG, bądź OPERACJA, umawiasz się na najszybszy termin, prywatnie, w placówce, którą sam wybierasz, a KOSZT BĘDZIE ZWRÓCONY przez firmę ubezpieczeniową. Tak samo, zapłacimy za Twoje faktury imienne związane z zakupami środków przeciwbólowych, opatrunkowych i przeciwzakrzepowych. Możesz też kupić potrzebny sprzęt rehabilitacyjny – np. kule, ortezę, stabilizator itp. Na koniec umawiasz się w wybranym przez siebie miejscu na PRYWATNĄ REHABILITACJĘ, a w tym fizjoterapię, fizykoterapię, farmakoterapię i kinezyterapię.
Wypłacimy również ODSZKODOWANIE za Twój uszczerbek na zdrowiu.

Brak ograniczeń odpowiedzialności na koronawirusa.

UBEZPIECZENIE MARYNARZA

NIERUCHOMOŚCI I PODATKI

SUKCESJA I PRAWO

darmowe ebooki pobierz

Cykl autorskich ebooków będzie składał się z 5 publikacji, które będą mogli Państwo pobrać na mojej stronie bezpłatnie. Zapraszam do śledzenia oraz lektury.