ubezpieczenie marynarza

Mistrzowskie ubezpieczenie tylko dla marynarzy
Najlepsze ubezpieczenie dla marynarza w całej Europie! Najszerszy zakres, najmniej ograniczeń, najniższa cena! Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tego produktu w Polsce.

Pierwszy atut to NAJSZERSZY ZAKRES jaki można sobie wyobrazić. Nie ma drugiego takiego. Bardzo WYSOKIE SUMY odpowiedzialności ubezpieczyciela w razie ŚMIERCI, nawet do 1 600 000,00 zł! Następnie odszkodowania z tytułu NIEZDOLNOŚCI DO PRACY, kalectw czy poważnych zachorowań liczone w setkach tysięcy. Przy zbiegu roszczeń nawet PONAD MILION. Masa świadczeń za wszelkie wypadki i hospitalizacje, również chorobowe. Nawet jednodniowe. Masa dodatkowych pieniędzy wypłacanych w przypadku zmory dzisiejszych czasów – nowotworów. Wisienką na tym pysznym torcie są domowe wizyty lekarskie, transport medyczny, zwroty za rehabilitację czy zakup i dowiezienie sprzętu ortopedycznego. Za dosłownie grosze można rozszerzyć zakres o praktycznie całkowicie prywatną, powypadkową służbę zdrowia.

Drugim atutem jest BRAK jakichkolwiek KARENCJI, co oznacza, że ubezpieczenie działa w pełni od momentu dołączenia! Nie ma żadnych okresów płacenia za niedziałające umowy chorobowe czy szpitalne, ani odkładania odpowiedzialności w czasie. Dostałeś informację, że Cię ubezpieczamy? To znaczy, że wszystko działa!

Trzecim atutem jest CENA. Ubezpieczenie można kupić od 125 zł miesięcznie, a najwyższy wariant kosztuje 470 zł. W zależności od wieku i sprawowanej funkcji na statku, rynkowa cena podobnych rozwiązań jest dwa do sześciu razy wyższa. Podobnych, bo takiego zakresu nie da się kupić w innym produkcie.

MARYNARZU – zapraszam Cię na moją stronę – UBEZPIECZENIE MARYNARZA – dedykowaną właśnie Tobie!

 

 

UBEZPIECZENIA I FINANSE

NIERUCHOMOŚCI I PODATKI

SUKCESJA I PRAWO

darmowe ebooki pobierz

Cykl autorskich ebooków będzie składał się z 5 publikacji, które będą mogli Państwo pobrać na mojej stronie bezpłatnie. Zapraszam do śledzenia oraz lektury.